Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Révkomárom • 1992

Díjazottak

9. évfolyam

1. díj Csapó Hajnalka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Prahovean Cornel Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Csorba István Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Szabó Árpád Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Márcza Miklós Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Küronya István Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Deák Borbála Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Halász György Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
3. díj Gaál Réka Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Balla Andrea Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szilágyi Imre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Wágner Ferenc Eötvös József Gimnázium (Tata)
Lázár Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kiss László Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
Gecse Zoltán 3. sz. Középiskola (Ungvár)

10. évfolyam

1. díj Alexics Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Birszki Bálint Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
2. díj Sinoai Áron Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Chrobák Péter II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (Vásárosnamény)
Környei László Czuczor Gergely Bencés Gimnázium (Győr)
Ling Éva Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Szilágyi Róbert Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
3. díj Szente Hajnalka Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Balázs Imre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kahlesz Ferenc Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Ódor Lajos Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Czifrik Xénia Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
Kartai Andrea Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Biacsi Dávid Gimnázium (Szabadka)
Boros Szabolcs Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Bitera Krisztián Jedlik Ányos Szakközépiskola (Győr)

11. évfolyam

1. díj Szilágyi István Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
2. díj Kristály Sándor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Gaál László Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szilágyi László Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Rácz Zsuzsanna Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Pongrácz József (Gyergyószentmiklós)
3. díj Németh Róbert Hild József Építőipari Szakközépiskola (Győr)
Bodrosi Levente Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Csorba Péter Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Márton Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Berecz Andrea Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Várday Béla Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kosztolányi Zsolt Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szász András (Gyergyószentmiklós)

12. évfolyam

1. díj András Szilárd Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
2. díj Szabó Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Mucsán Antal Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Álmos Attila Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
3. díj Kallós Béla Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Koródi Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Végső Viktor Vásárhelyi Pál Építőipari Szakközépiskola (Nyíregyháza)
Drinka Tibor Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Boda Levente Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Taletovics Dávid (Győr)
Ráduly-Baksa Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Ratkó Éva Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szabó Ingrid (Komárom)