Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Vác • 1993

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Tarján Péter Piarista Gimnázium (Budapest)
Kolcza Jenő Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Szabó Dénes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szőke Ervin Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Nagy Zoltán Zsolt Zrínyi Ilona Gimnázium (Nyíregyháza)
Kerekes Péter Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Röst Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Varga Tamás Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
2. díj Ármeán Mónika Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Simon Ilona Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Péter Zsolt Csíky Gergely Líceum (Arad)
Héri Géza Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Sági Krisztián Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Vaszil Krisztina Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Szakács Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Zsombori Gabriella Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szécsi László Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Gábos János Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Andrássy Zsuzsanna Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
3. díj Fekete Szilárd Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Bíró Ágnes Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Zsemlye Gábor Magyar Tannyelvű Gimnázium (Somorja)
Bartalos Máté Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Ványolós Endre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kucsera Judit Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Szugyiczki András Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Dicséret Fazekas Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Érsekújvár)
Baranyai Zsolt Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Horváth Anikó Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Vörös Zoltán Váczi Mihály Gimnázium (Tiszavasvári)
Arady Gábor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Kádár Csilla Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Németh Andrea Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
Lukács Emese Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)

10. évfolyam

1. díj Valkó Benedek Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Koblinger Egmont Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Csapó Hajnalka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Gecse Zoltán 3. sz. Középiskola (Ungvár)
Lázár Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
2. díj Deák Borbála Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Prahovean Cornel Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Benk Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Kovács Gábor ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (Budapest)
Szabó László Magyar Tannyelvű Gimnázium (Somorja)
Csorba István Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Péter Zsuzsanna Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Horváth Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Surányi Béla Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
3. díj Illés Zsolt Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Szabó Árpád Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Varga Dezső Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Matekovits Hajnalka Csíky Gergely Líceum (Arad)
Ráduly László Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Hrabovszki Kornélia Svetozar Marković Gimnázium (Újvidék)
Halász György Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Toókos Ferenc Horváth Mihály Gimnázium (Szentes)
Bokor Levente Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Nagy Lajos Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Szíjártó Gábor Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Szabó József Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Puha Szabolcs Svetozar Marković Gimnázium (Újvidék)
Balla Andrea Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Csorba Gergely Kölcsey Ferenc Gimnázium (Nyíregyháza)
Kiss László Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
Dicséret Drégelyi Kiss Ágota Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szabó Lajos Illyés Gyula Gimnázium (Dombóvár)
Orosz Róbert Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Ocsenás Eleonóra Gimnázium (Topolya)
Füri Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
György Éva Rita Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Gaál Réka Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Kiss Gábor Energetikai Szakközépiskola (Paks)

11. évfolyam

1. díj Csörnyei Mariann Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Szeidl Ádám Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Ferencz Ildikó Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Környei László Czuczor Gergely Bencés Gimnázium (Győr)
Tímár Ádám ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (Budapest)
2. díj Ivánka Gábor Moise Nicoara Líceum (Arad)
Párniczky Benedek Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Balogh Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Egyed Zsigmond Előd Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Ling Éva Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Birszki Bálint Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Bitera Krisztián Jedlik Ányos Szakközépiskola (Győr)
3. díj Chrobák Péter II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (Vásárosnamény)
Sinoai Áron Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Horváth Gabriella Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Alexics Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Schubert Mihály Városmajori Gimnázium (Budapest)
Pletyák Attila Széchenyi István Szakközépiskola (Nyíregyháza)
Krizsán Csaba Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Boros Szabolcs Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Benke Péter Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Ódor Lajos Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)
Miklós Krisztina Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kahlesz Ferenc Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Végh László Ipari Középiskola (Komárom)
Szilágyi Róbert Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Molnár Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Szél Erika Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Fejér Izabella Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Czifrik Xénia Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)
Torma Balázs Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret László István Balassi Bálint Gimnázium (Balassagyarmat)
Bögi Hedvig Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Muszka Csaba Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Sidó Tünde Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Fröhlich Szilárd Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)

12. évfolyam

1. díj Kristály Sándor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Molnár Tibor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Buzogány Endre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
2. díj Hajba Tamás Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Maier Róbert Református Gimnázium (Sárospatak)
Veres Gábor Balassi Bálint Gimnázium (Balassagyarmat)
Csorba Péter Révai Miklós Gimnázium (Győr)
3. díj Bíró Ádám Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Elekes Márton Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Németh Róbert Hild József Építőipari Szakközépiskola (Győr)
Szilágyi László Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Szilágyi István Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Bodrosi Levente Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kosztolányi Zsolt Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Mészáros Levente Egressy Gábor Műszaki Szakközépiskola (Budapest)
Márton Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Rokaly Sándor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kovács Lehel Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Tóthpál László Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)
Rácz Zsuzsanna Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Endreffy János Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Hubenkó Alice Kossuth Lajos Középiskola (Beregszász)
Kiss Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)