Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Ungvár • 1994

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Pap Gyula Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Megyeri Csaba Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
2. díj Eörsi Dániel Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Vincicki Norbert Reguly Antal Általános Iskola (Baktalórántháza)

Richter János Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Kutalik Zoltán Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
3. díj Mátis Viola Katalin Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Arros Orsolya Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Csapó Krisztina Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Kocsis Attila Széchenyi István Szakközépiskola (Nyíregyháza)

Kozma István Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Szováti Annamária Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Dicséret Sári Nóra Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Rohonczi Viktória Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Szűcs Attila Energetikai Szakközépiskola (Paks)

Szikraszer József Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Nagy Kinga Krisztina Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Hosszú Ede István Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Csillag Zita Korányi Frigyes Gimnázium (Nagykálló)

Balázsi Ildikó Kossuth Lajos Középiskola (Beregszász)

Lőrincz Magdolna Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Imecs Dániel Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Bozsaki Tamás Ipari Középiskola (Komárom)

Fábián-Nagy Szabolcs Horváth Mihály Gimnázium (Szentes)

Pál Tünde Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Diósy Tamás Ipari Középiskola (Komárom)

10. évfolyam

1. díj Szakács Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Sági Krisztián Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)

Kerekes Péter Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Rozsnyai Ádám Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Horváth Andrea Alkotó Iskola (Ungvár)

Gábos János Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
2. díj Héri Géza Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Kolcza Jenő Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Zsombori Gabriella Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Makai Márton Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Röst Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Mochnaly Iván Alkotó Iskola (Ungvár)

Feldman Vitalij Alkotó Iskola (Ungvár)

Tóth Mariann Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Cserniseva Éva Alkotó Iskola (Ungvár)

Ványolós Endre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Szugyiczki András Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Simon Ilona Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Szabó Dénes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Bíró Ágnes Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Varga Tamás Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)

Szabadi Péter Energetikai Szakközépiskola (Paks)

Fekete Szilárd Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)

Ármeán Mónika Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

11. évfolyam

1. díj Lázár Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Csapó Hajnalka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
2. díj Prahovean Cornel Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)

Deák Borbála Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Benk Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Csorba István Révai Miklós Gimnázium (Győr)

Diósi Albert Magyar Tannyelvű Gimnázium (Somorja)

Halász György Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Bezverchnyev Jaroszlav Alkotó Iskola (Ungvár)
3. díj Szabó Árpád Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

Szigetij Igor Alkotó Iskola (Ungvár)

Njamescsuk Miroszlav Alkotó Iskola (Ungvár)

Csuhraj Igor Alkotó Iskola (Ungvár)

Becsei András Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Rosta Edina Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

Szabó László Magyar Tannyelvű Gimnázium (Somorja)

Surányi Béla Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

Orosz Róbert Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Bíró Ágota Andrea Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

Jászberényi Áron Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Toókos Ferenc Horváth Mihály Gimnázium (Szentes)
Dicséret Cseh Árpád KLTE Gyakorló Gimnázium (Debrecen)

Sándor Alpár Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Kotta Szilárd Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Drégelyi Kiss Ágota Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Péter Zsuzsanna Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Dobai Barna Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

12. évfolyam

1. díj Ivánka Gábor Moise Nicoara Líceum (Arad)

Ódor Lajos Magyar Tannyelvű Gimnázium (Komárom)

Birszki Bálint Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
2. díj Gergely Levente Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Ferencz Ildikó Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Koch György Energetikai Szakközépiskola (Paks)

Környei László Czuczor Gergely Bencés Gimnázium (Győr)

Kartai Andrea Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)

Perger Tamás Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

Gecse Zoltán 3. sz. Középiskola (Ungvár)
Dicséret Egyed Zsigmond Előd Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

Krizsán Csaba Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Hoppál Andrea Zrínyi Ilona Gimnázium (Nyíregyháza)

Benke Péter Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Fogarasi Laura Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)