Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Paks • 1995

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Szeles Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Hartmann Miklós Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
2. díj Less Áron Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Nyul Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Szőke Sándor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Kaslik Éva Moise Nicoara Líceum (Arad)

Bíró Eszter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Markó Csaba Energetikai Szakközépiskola (Paks)

Fazekas Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Simon Barna Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Vincicki Norbert Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Zsíros András Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium (Nyíregyháza)

Horváth Erika Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)

Szilágyi Orsolya Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Popovics Laura Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Szabó Orsolya Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Mikó Aba Sándor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Bott Roland Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)

Holcz Beatrix (Arad)

10. évfolyam

1. díj Braun Gábor Szent István Gimnázium (Budapest)

Berki Csaba Teleki Blanka Gimnázium (Székesfehérvár)

Pap Gyula Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Frenkel Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj nem osztottak
3. díj Megyeri Csaba Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Juhász Zsófia Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Dicséret Formanek Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Kővágó Tamás Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)

Kiss Gergely Szent István Gimnázium (Budapest)

Kutalik Zoltán Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Kincses Attila Teleki Blanka Gimnázium (Székesfehérvár)

Mészáros László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Szűcs Attila Energetikai Szakközépiskola (Paks)

Imecs Dániel Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Szabó István Selye János Gimnázium (Komárom)

Ács Gábor Neumann János Gimnázium (Eger)

Nagy Attila Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Csonka Margit (Békéscsaba)

Rizsányi Zsolt Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)

Richter János Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Bozsaki Tamás Ipari Középiskola (Komárom)

Lendák Imre Svetozar Marković Gimnázium (Újvidék)

11. évfolyam

1. díj Tarján Péter Piarista Gimnázium (Budapest)
2. díj Szobonya László Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Tóth Gábor Zsolt Árpád Gimnázium (Budapest)

Burcsi Péter Türr István Gimnázium (Pápa)
3. díj Sági Krisztián Selye János Gimnázium (Komárom)

Feleki Zsolt Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Dicséret Gyarmati Katalin Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Bárász Mihály Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Tigyi István Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Ványolós Endre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Gröller Ákos Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Péter Zsolt Csíky Gergely Líceum (Arad)

Röst Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Varga Tamás Selye János Gimnázium (Komárom)

Gábos János Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Ármeán Mónika Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Bíró Ágnes Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Zsoldos Szilvia Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Pongrácz Gergely (Mosonmagyaróvár)

Kolcza Jenő Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Veress Lajos Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

Makai Márton Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Kókai István Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Kerekes Péter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Horváth Andriana 3. sz. Középiskola (Ungvár)

Héri Géza Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

12. évfolyam

1. díj Lázár Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Csapó Hajnalka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
2. díj Alexics Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Németh Sándor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
3. díj Halász György Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Hegedűs Viktor Vak Bottyán Gimnázium (Paks)

Ehreth Imre Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Duzmath Zsolt Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Kotta Szilárd Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Kezdődy Attila Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Maembe Róbert (Kolozsvár)

Péter Zsuzsanna Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Németh Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Zomi Enikő Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Borbás Gergely Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)

Prahovean Cornel Áprily Lajos Elméleti Líceum (Brassó)

Luka Amália (Kolozsvár)

Toókos Ferenc Horváth Mihály Gimnázium (Szentes)

Szíjártó Gábor Révai Miklós Gimnázium (Győr)

Rosta Edina Vörösmarty Mihály Gimnázium (Érd)

Králik Gábor II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (Budapest)