Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Székelyudvarhely • 1996

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Lukács László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Horváth Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
2. díj Szőcs Zoltán Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
3. díj Patakfalvi Zsolt Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Végh László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Dicséret Tusa Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Benedek Zsuzsa Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Zábrádi Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)

Barát Anna Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Bara Zsolt Elméleti Líceum (Zilah)

Mirona Mónika Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Horváth Márk Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Balatoni Dénes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Ábrány Miklós Magyar Gimnázium (Beregszász)

Lukács Andor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Nagy Lajos Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)

Szekeres Júlia Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Szabó Csongor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Szőke Enikő Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Zsombori Vilmos Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Mátyás Ferenc Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Tóth Zoltán Magyar Gimnázium (Beregszász)

Orbán Márta Székely Mikó Kollégium (Csíkszereda)

Mihály Melánia Székely Mikó Kollégium (Csíkszereda)

10. évfolyam

1. díj Lippner Gábor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Kaslik Éva Moise Nicoara Líceum (Arad)
3. díj Fazekas Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Szőke Sándor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Tóth Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Dicséret Hartmann Miklós Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)

Kovács Laura Bartók Béla Líceum (Temesvár)

Zsíros András Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium (Nyíregyháza)

Simon Barna Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)

Miklós Márton Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Lendek Zsófia Báthory István Líceum (Kolozsvár)

Tókos Dóra Baróti Líceum (Barót)

Pálffy András Magyar Tannyelvű Gimnázium (Somorja)

Bálint Zoltán Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Bende László Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Esztergályos Ignác Selye János Gimnázium (Komárom)

Duka Árpád Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Szeles Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Kürthy Mónika Selye János Gimnázium (Komárom)

Less Áron Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Vincicki Norbert Széchenyi István Szakközépiskola (Nyíregyháza)

Szilágyi Orsolya Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

11. évfolyam

1. díj Frenkel Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Pap Gyula Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Pécsi Bertalan Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Zeng Ioan Mihai Viteazul Líceum (Torda)
Dicséret Megyeri Csaba Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Richter János Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Imecs Dániel Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

Kardos Gergely Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Zsombori Gabriella Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Székely László Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)

Rizsányi Zsolt Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)

Babos Magor (Gyergyószentmiklós)

Szabó István Selye János Gimnázium (Komárom)

Arros Orsolya Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Kiáts László Magyar Tannyelvű Gimnázium (Pozsony)

Szász András Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Formanek Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Lőrincz Magdolna Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Vitos László Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Mazsár Andrea Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)

Sári Nóra Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Rohonczi Viktória Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Cheri Enikő Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Vígh Anikó Református Gimnázium (Pápa)

Bögi Blanka Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)

Gyurica György Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Különdíj Pécsi Bertalan Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

12. évfolyam

1. díj Röst Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Kerekes Péter Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Szakács Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
2. díj Feleki Zsolt Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)

Tigyi István Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj nem osztottak
Dicséret Gábos János Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Póczos Barnabás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Ványolós Endre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Csata István Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Kolcza Jenő Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Fazekas Szilárd Gimnázium (Érsekújvár)

Faragó Csaba Gimnázium (Zenta)

Szobonya László Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

Fekete Zsolt (Miskolc)

Simon Ilona Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Bíró Domokos Botond Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

Makai Márton Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Duzmath Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Vaszil Krisztina Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)

Péter Zsolt Csíky Gergely Líceum (Arad)

Botyánszky Gábor Gimnázium (Érsekújvár)

Farkas Ildikó Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Ármeán Mónika Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)