Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Kaposvár • 1997

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Tóth Ferenc Magyar Gimnázium (Beregszász)
Zábrádi Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Keszegh Balázs Selye János Gimnázium (Komárom)
Kiss Gergely Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Gajdos Béla Magyar Gimnázium (Beregszász)
Ivaskó György III. Béla Gimnázium (Baja)
3. díj Nagy Zoltán Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Nagy Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Kovács László Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Bernát Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Ferencz Edit Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Laczkó Tamás Gimnázium (Érsekújvár)
Mikó Csilla Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Fritz Lilla Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Cseh Barnabás III. Béla Gimnázium (Baja)
Gyürki István Magyar Tannyelvű Gimnázium (Zselíz)
Sidó Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Győrffy Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Héder Zoltán Selye János Gimnázium (Komárom)
Kósa Gergely Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Velcsov Gabriella Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Vitos Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dimény Imre Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)

10. évfolyam

1. díj Lukács László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Terpai Tamás Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Horváth Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
2. díj Végh László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Huszár Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Lengyel Tímea Munkácsy Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Pap Júlia Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Hubenkó Elemér Magyar Gimnázium (Beregszász)
Lukács Andor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szőcs Zoltán Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Ravasz Mária Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Zsombori Vilmos Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Csendes Viktor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Ábrány Miklós Magyar Gimnázium (Beregszász)
Hegedűs Péter (Miskolc)
Szőke Enikő Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Patakfalvi Zsolt Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Tóth Zoltán Ferenc Magyar Gimnázium (Beregszász)
Benedek Zsuzsa Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Jakab Eszter Réka (Pest megye)
Mihajlik Gábor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Szabó Csongor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szekeres Júlia Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

11. évfolyam

1. díj Lippner Gábor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Pogány Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Kaslik Éva Moise Nicoara Líceum (Arad)
Nyul Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Lendek Zsófia Báthory István Líceum (Kolozsvár)
3. díj Bende László Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Sarlós Ferenc III. Béla Gimnázium (Baja)
Táskai Zsolt Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Simon Barna Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Dicséret Bakota Tibor Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Bálint Zoltán Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kovács Laura Bartók Béla Líceum (Temesvár)
Vaik Zsuzsa Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Biró Eszter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Markó Csaba Energetikai Szakközépiskola (Paks)
Homolya Dániel Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Szeles Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Virág Kinga Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Fazekas Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Hartmann Miklós Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Tamás Melinda Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)

12. évfolyam

1. díj Pap Gyula Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Szabó Jácint Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Megyeri Csaba Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kardos Gergely Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
3. díj Pécsi Bertalan Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Babos Magor Salamon Ernő Elméleti Líceum (Gyergyószentmiklós)
Richter János Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Nyakas Péter Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Szabó István Selye János Gimnázium (Komárom)
Dicséret Jakabfy Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Zsombori Gabriella Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Lakatos Gergely Mátyás Király Gimnázium (Fonyód)
Rohonczi Viktória Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szász András Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bozsaki Tamás Ipari Középiskola (Komárom)
Pál Tünde Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Babucs András Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Kern Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Imreh Zoltán Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)