Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Szabadka • 1998

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Mészáros Karola Matematikai Gimnázium (Belgrád)
2. díj Nagy Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Pesti Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Veres Péter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
3. díj Lovrics Anna Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Gergely Éva Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Mezei Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Soós János Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Csasznya Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Deé Orsolya Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Kolcza Győző Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Paczári Krisztián Zrínyi Ilona Gimnázium (Nyíregyháza)
Baka Nóra Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Pogátsa Attila Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Hadnagy László Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Gyenge Éva Gimnázium (Zenta)
Tóth Katalin Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Radó Rózsa Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Simon Győző Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Jánosi Beáta Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Pataki Szilárd Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)

10. évfolyam

1. díj Demeter Albert Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Tóth Ferenc Magyar Gimnázium (Beregszász)
2. díj Zábrádi Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)
3. díj Vitos Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Hegyi Géza Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Vizer Máté Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Dicséret Ferencz Edit Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Dimény Imre Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Kiss Gergely Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Nagy Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Fritz Lilla Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gajdos Béla Magyar Gimnázium (Beregszász)
Balázs Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bernát Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Ács László Gimnázium (Érsekújvár)
Lázár Imre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Oláh István Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Kovács László Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Mikó Csilla Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Vágvölgyi Bálint Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

11. évfolyam

1. díj Horváth Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Devecseri András Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Hubenkó Elemér Kossuth Lajos Középiskola (Beregszász)
Zsombori Vilmos Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
3. díj Lukács László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Végh László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Szőcs Zoltán Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Pataki Péter Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Huszár Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Pap Júlia Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Szilágyi Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Horváth Márk Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Tóth Zoltán Magyar Gimnázium (Beregszász)
Balatoni Dénes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Lukács Andor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Ábrány Miklós Magyar Gimnázium (Beregszász)
Cseke Botond Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Csendes Viktor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Tusa Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Varga Gábor Energetikai Szakközépiskola (Paks)
Pszota Anikó Madách Imre Gimnázium (Vác)

12. évfolyam

1. díj Kaslik Éva Moise Nicoara Líceum (Arad)
Hartmann Miklós Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
2. díj Szeles Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Pogány Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
3. díj nem osztottak
Dicséret Fazekas Szilárd Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Szarvas György Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Bálint Zoltán Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szabó Gábor Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Kovács Laura Bartók Béla Líceum (Temesvár)
Miklós Márton Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Vaik Zsuzsa Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szőcs Boglárka Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Homolya Dániel Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Popovics Laura Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Lendek Zsófia Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Simon Barna Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Főcze Edit Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)