Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Debrecen • 1999

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Kovács Erika Renáta Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Erdei Zsuzsa Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Horváth Illés Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
3. díj Balogh János Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Tóth Ágnes Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Dicséret Spanczér Ilona Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szabó Adrienn Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Bartha Ágnes Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Boróczki Lajos Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Jesch Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dombi Tímea Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen)
Fűrész Gábor Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Mándi Péter Magyar Gimnázium (Beregszász)
Dömötör Csilla Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Siska Ádám Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Pszota Zsolt Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

10. évfolyam

1. díj Ambrus Gergely Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Pesti Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
2. díj Baka Nóra Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Vörös László Révai Miklós Gimnázium (Győr)
3. díj Ritter Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Deli Lajos Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Dicséret Varjú Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Nagy Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Pogátsa Attila Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Mezei Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Benczik Andrea Csíky Gergely Líceum (Arad)
Lovrics Anna Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Schlanger Judit Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szilasi Zoltán KLTE Gyakorló Gimnázium (Debrecen)
Farkas Zoltán Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Simon Győző Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Tóth Katalin Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Veres Péter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Deák Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Gergely Éva Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

11. évfolyam

1. díj Keszegh Balázs Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Tóth Ferenc Magyar Gimnázium (Beregszász)
2. díj Demeter Albert Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Balázs Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
3. díj Bernád József Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kelemen Zoltán Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Dicséret Jung János Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Baharev Ali Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Hegyi Géza Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Patay Gergely Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen)
Vitéz Ildikó Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Vitos Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Lengyel Zoltán Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Bajusz Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dimény Imre Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Mészáros Géza Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Miklós Bálint Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Ferencz Edit Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Ács László Gimnázium (Érsekújvár)
Oláh István Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Sidó Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Kiss Norbert Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Kurucz Keve Selye János Gimnázium (Komárom)
Lázár Imre Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Tóth Rita Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Fehér Katalin Selye János Gimnázium (Komárom)

12. évfolyam

1. díj Végh László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Lukács László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Hegedűs Péter Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Huszár Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Pap Júlia Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
3. díj Horváth Gábor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Devecseri András Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Fehér Károly Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Dicséret Szilágyi Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szőcs Zoltán Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Balogh Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Lukács Andor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Zsombori Vilmos Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Mihajlik Gábor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Tóth Zoltán Magyar Gimnázium (Beregszász)
Röst János Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szőke Enikő Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Ravasz Mária Mikes Kelemen Líceum (Sepsiszentgyörgy)
Pszota Anikó Madách Imre Gimnázium (Vác)
Cseke Botond Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szabó Csongor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Csendes Viktor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Tusa Tímea Bolyai Farkas Líceum (Sepsiszentgyörgy)