Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Dunaszerdahely • 2000

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Nagy Zoltán Lóránt Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Bergmann Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
2. díj Csóka Endre Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Szalai Attila Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj Nagy Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Lang Péter Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Dicséret Borbély Árpád Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Sipos Kinga Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Koltai Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Orbok Sándor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Belső Róbert Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gregó Kinga Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Gál András Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szalai Zsuzsanna Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Szilágyi Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Sebe Attila Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Héri István Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Vajda István Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bíró Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kukel Imre Selye János Gimnázium (Komárom)
Spátay Mónika Selye János Gimnázium (Komárom)

10. évfolyam

1. díj Balogh János Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Simon András Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Spanczér Ilona Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
2. díj Csíkvári Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Gémes Norbert Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
3. díj Boros Vazul Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Erdei Zsuzsa Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Sipos István Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Horváth Szabolcs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dömötör Csilla Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Koreck Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dicséret Bartha Ágnes Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Jesch Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Pszota Zsolt Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Gyöngyösi Éva Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Tóth Ágnes Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Siroki László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
László Tamás Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kasler Lóránd Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Csötönyi Nóra Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Papp Olga Németh László Líceum (Nagybánya)

11. évfolyam

1. díj Vörös László Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Pesti Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
2. díj Lovrics Anna Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
3. díj Pogátsa Attila Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Ritter Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Dávid László Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Dicséret Mezei Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Benczik Andrea Csíky Gergely Líceum (Arad)
Veres Péter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Vajda Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Gábor Zsolt Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Nagy Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Molnár Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Deé Orsolya Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Eördegh Ágota Kölcsey Ferenc Líceum (Szatmárnémeti)
Csasznya Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Kiss Zoltán Bethlen Gábor Kollégium (Nagyenyed)
Baka Nóra Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Jánosi Beáta Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Mátis Anikó Apáczai Csere János Elméleti Líceum (Kolozsvár)

12. évfolyam

1. díj Demeter Albert Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Pálvölgyi Dömötör Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Hegyi Géza Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
3. díj Gyürki István Magyar Tannyelvű Gimnázium (Zselíz)
Bálint Balázs Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Balázs Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Kiss Norbert Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Dicséret Bajusz Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Lengyel Zoltán Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Vitos Botond Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dimény Imre Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Vitéz Ildikó Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Kun Márton Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Kápolnai Richárd Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Bíró Márton Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Baharev Ali Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Fehér Katalin Selye János Gimnázium (Komárom)
Kiss Sándor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)