Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Nagykanizsa • 2001

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Kórus Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Kocsis Albert Tihamér Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Dányádi Zsolt Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Balogh László Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Nedeczky Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Hegyháti Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Peres Sámuel Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
3. díj Pál Ágnes Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Doba Viktor Csíky Gergely Líceum (Arad)
Sümeghy Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Zsuga Sándor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Toldi Bence Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Dicséret Sipos Tamás Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Szakács Tamás Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Barcza Krisztina Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Zanaty Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Darvas Tamás Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Kovács Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Fehér Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Princzkel Dániel Magyar Gimnázium (Zselíz)
Méri Tamás Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Szabó Áron Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Köllő Hanna Izabella Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Nagy Erzsébet Berzsenyi Dániel Gimnázium (Sopron)
Rakyta Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Antal László Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Magony Krisztina Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Némethi Ágnes Csilla Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szántó Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

10. évfolyam

1. díj Nagy Zoltán Lóránt Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Kalcsú Áron Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Koltai Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
2. díj Bartha Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Nagy Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bergmann Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Héri István Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
3. díj Szalag Attila Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Tölgyes Csaba Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Szilágyi Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Herczeg Attila Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Gál András Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Orbán György Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Sipos Kinga Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Márton Szabolcs Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Szabó Zoltán Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Mándi Péter Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregdéda)
Gregó Kinga Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Belső Róbert Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Szilágyi Márta Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Varga Melinda (Nagybánya)
Pusztai Erika Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

11. évfolyam

1. díj Balogh János Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Koreck Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
2. díj Kovács Erika Renáta Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Jesch Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. díj Siroki László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Spanczér Ilona Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Erdei Zsuzsa Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Lestyán Gyula Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Boróczki Lajos Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Nagy Ambrus Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Gyöngyösi Éva Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Klacsó János Magyar Gimnázium (Ipolyság)
Juhász Gábor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Méder Zsombor Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Szász Zoltán (Székelyudvarhely)

12. évfolyam

1. díj Nagy Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Veres Péter Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Vörös László Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Nagy Dániel Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Mezei Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bartha Tamás Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. díj Dávid Róbert Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Vajda Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Molnár Zoltán Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Magyari Karola Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Farkas Zoltán Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Pogátsa Attila Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Ritter Ádám Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Simon Győző Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Baka Nóra Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Ádám Zoltán Selye János Gimnázium (Komárom)
Pesti Gábor Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Deák Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Ungvári Lilla Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)