Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Sepsiszentgyörgy • 2002

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj nem osztottak
2. díj Széles Ádám Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Bodnár József Gimnázium (Fülek)
3. díj Czank Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Kiss Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Stippinger Marcell Széchenyi István Gimnázium (Sopron)
Zajicek Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Németh Bertalan Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Eckert Bernadett Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Bálint Levente Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Sebestyén Ágnes Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Korodi Gál Andor Csaba Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Koreck Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Illés Gergely Eötvös József Gimnázium (Tata)
Csétfalvay Szabolcs Selye János Gimnázium (Komárom)
Molnár Csaba Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagybégány)
Varga Zoltán Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Kulin Júlia Dayka Gábor Középiskola (Ungvár)
Gógi Nóra Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Csoma Attila Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Bakta)
Fraller Balázs Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Árokszállási László Vak Bottyán Gimnázium (Paks)
Tarczali László Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)

10. évfolyam

1. díj Pach Péter Pál Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Kórus Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj Nedeczky Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Fehér Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Egri Attila Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Dányádi Zsolt Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Dicséret Nádori Péter Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Hegyháti Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Bagócsi Szilvia Selye János Gimnázium (Komárom)
Petz Erika Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Gazdag Lehel Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Fazakas Réka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Makky László Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Kocsis Albert Tihamér Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Zanaty Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Doba Viktor Csíky Gergely Líceum (Arad)
Sipos Tamás Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Zsuga Sándor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Fekete László Selye János Gimnázium (Komárom)
Barcza Krisztina Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Peres Sámuel Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Pathó Róbert Gimnázium (Párkány)
Pál Ágnes Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Darvas Tamás Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Birkus Róbert Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)

11. évfolyam

1. díj Csóka Endre Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Pelládi Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Ruppert László Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
2. díj Bartha Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Rendes Gábor Révai Miklós Gimnázium (Győr)
3. díj Koltai Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Bergmann Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Nagy Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Rácz Éva Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Borbély Árpád Zrínyi Ilona Gimnázium (Nyíregyháza)
Dicséret Bartha Zsolt Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Pintér Balázs Energetikai Szakközépiskola (Paks)
Sebe Attila Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Metzing András Leöwey Klára Gimnázium (Pécs)
Bíró Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Vajda István Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Mihók Péter Erkel Ferenc Gimnázium (Gyula)
Tölgyes Csaba Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Tóth Dávid Eötvös József Gimnázium (Tata)
Szilágyi Márta Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Szilágyi Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kalcsú Áron Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Pusztai Erika Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Mándi Péter Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregdéda)
Márton Szabolcs Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Héri István Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Gábos István Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Nagy Tibor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Szabó Zoltán Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Vita Szabolcs Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Orbán György Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Kiss Zsuzsa Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Stubendek Attila Selye János Gimnázium (Komárom)
Salát Máté Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Ghinea Andrea Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)

12. évfolyam

1. díj Koreck Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Pallos Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Jesch Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Tóth Ágnes Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Balogh János Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Dömötör Csilla Révai Miklós Gimnázium (Győr)
3. díj Siroki László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Boros Vazul Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Kevei Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Spanczér Ilona Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Erdei Zsuzsa Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Reiss Attila Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Vadász Péter Leöwey Klára Gimnázium (Pécs)
Lestyán Gyula Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Pszota Zsolt Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Gyöngyösi Éva Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Major Gergely Eötvös József Gimnázium (Tata)
Klacsó János Magyar Gimnázium (Ipolyság)
Sipos István Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Boróczki Lajos Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Buksa Szilárd Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Nagy István Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Varga Andrea Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)