Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Eger • 2003

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Paulin Roland Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Németh Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Maleskovics Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
2. díj Nikházy László Kazinczy Ferenc Gimnázium (Győr)
Katz Krisztián Selye János Gimnázium (Komárom)
Csorba János Apor Vilmos Iskolaközpont (Győr)
Jankó Zsuzsanna Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj Estélyi István Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Salamon László Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Urbin Ágnes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Hailer István Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Vidnyánszky Zoltán Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Patrubány Anna Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Sebestyén-Pál Katalin Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Kántor Emese Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Lakatos János Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Ferencz Ildikó Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Farkas Csaba Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Vásárhelyi Márta Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bittner Emese Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Úr Bence Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Ureczky Bálint Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Szűcs Gábor Selye János Gimnázium (Komárom)
Szemes Péter Eötvös József Gimnázium (Tata)
Sóti Valentin Gimnázium (Szabadka)
Aranyosi Miklós Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Makkosjánosi)
Kis Gellért Zsolt Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Kovács Andrea Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Kulin Júlia Dayka Gábor Középiskola (Ungvár)
Berta Mátyás Selye János Gimnázium (Komárom)

10. évfolyam

1. díj Czank Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Király Csaba Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Széles Ádám Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Stippinger Marcell Széchenyi István Gimnázium (Sopron)
3. díj Bodnár József Gimnázium (Fülek)
Koreck Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Földes Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Petényi Franciska Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Dicséret Birkner Tamás Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Krusper Márta Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Mezei Botond Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Eckert Bernadett Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Németh Bertalan Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Fodor Bálint Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Czermann Márton Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest)
Mátyás Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Hartmann Zoltán Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Árokszállási László Vak Bottyán Gimnázium (Paks)
Csajbók Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szilágyi Péter Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Cséfalvay Szabolcs Selye János Gimnázium (Komárom)
Barok Botond Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Princzkel Tamás Magyar Gimnázium (Zselíz)
Sebestyén-Pál Ágnes Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Márton Imola Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Marossy Lóránd Bartók Béla Líceum (Temesvár)

11. évfolyam

1. díj Kórus Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Egri Attila Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Zanaty Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Doba Viktor Csíky Gergely Líceum (Arad)
Kramarics Áron Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
3. díj Hegyháti Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szabó Áron Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Nedeczky Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Birkus Róbert Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Dicséret Rakyta Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Zsoldos Gábor Eötvös József Gimnázium (Tata)
Berczédi Balázs Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Darvas Tamás Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Németh Adrián Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Princzkel Dániel Magyar Gimnázium (Zselíz)
Dányádi Zsolt Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Némethi Ágnes Csilla Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Sípos Tamás Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Sum Zsuzsanna Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Fehér Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Bagócsi Szilvia Selye János Gimnázium (Komárom)
Szőcs Barna-Csongor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Makky László Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Fekete László Selye János Gimnázium (Komárom)
Balogh László Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Antal László Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Gábor Enikő Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Nádori Péter Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Pathó Róbert Gimnázium (Párkány)
Losonszky Mihály Selye János Gimnázium (Komárom)
Fazekas Réka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

12. évfolyam

1. díj Nagy Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bergmann Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
2. díj Sípos Kinga Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bíró Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
3. díj Backhausz Ágnes Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Pintér Balázs Energetikai Szakközépiskola (Paks)
Perini Alpár Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Scridon Lóránt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Reiz Beáta Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Vajda István Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kiss Zsuzsa Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Bartha Zsolt Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Kormos Attila Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Gábos István Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Szilágyi Zoltán Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Tóth Dávid Eötvös József Gimnázium (Tata)
Szilágy Márta Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Pintér Norbert Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Spátay Mónika Selye János Gimnázium (Komárom)
Stan Johann Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Librecz Bernadett Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Pusztai Erika Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Reiss Tibor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)