Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Nagydobrony • 2004

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Nagy Csaba Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Vidnyánszky Zoltán Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Farkas Ádám László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Szudi László Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Nagy Alíz Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
3. díj Gyürke Csaba Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dénes Péter Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Varga Bernadette Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Lóska Ádám Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Györök Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Tanács Ferenc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dicséret Burka Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kovács Hunor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Salánki Ágnes Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagymuzsaly)
Balázs Mónika Selye János Gimnázium (Komárom)
Hlavathy Katalin Mikes Kelemen Líceum (Sepsiszentgyörgy)
Páldy Sándor Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Lakatos Zoltán Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Fekete Balázs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Hapák József Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Makkosjánosi)
Derecskei Péter Dayka Gábor Középiskola (Ungvár)
Takács Árpád Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)

10. évfolyam

1. díj Kis Gergely Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Csorba János Apor Vilmos Iskolaközpont (Győr)
Jankó Zsuzsanna Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj Sebestyén-Pál Katalin Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Farkas Csaba Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Patrubány Anna Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Ureczky Bálint Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Padrah Zoltán Leöwey Klára Líceum (Máramarossziget)
Németh Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szűcs Gábor Selye János Gimnázium (Komárom)
Dicséret Becze Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Aranyosi Miklós Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Gönczi Dávid Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Ferencz Ildikó Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Maleskovics Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Csató László Révai Miklós Gimnázium (Győr)

11. évfolyam

1. díj Miklós Gábor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
2. díj Széles Ádám Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Eckert Bernadett Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Czank Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Bálint Levente Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
3. díj Koreck Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Seres Gyula Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Kirilly Miklós Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Krusper Márta Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Tar Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Karpinszky András 20. számú középiskola (Munkács)
Petényi Franciska Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Illés Gergely Eötvös József Gimnázium (Tata)
Cséfalvay Szabolcs Selye János Gimnázium (Komárom)
Bodnár József Gimnázium (Fülek)
Günther Tímea Krisztina Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Fodor Bálint Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Németh Bertalan Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)

12. évfolyam

1. díj Fehér Gábor Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Egri Attila Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
2. díj Birkus Róbert Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Horváth Márton Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
3. díj Sipos Tamás Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Makky László Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Zanaty Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Balogh Tamás DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium (Debrecen)
Darvas Tamás Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport (Barót)
Hegyháti Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kórus Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dicséret Tasi Eszter Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Berczédi Balázs Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Toldi Bence Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Antal László Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Sum Zsuzsanna DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium (Debrecen)
Dányádi Zsolt Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Pathó Gábor Gimnázium (Párkány)
Köllő Hanna Izabella Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Fazakas Réka Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Borsós Dávid Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Pál Ágnes Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Szarka Sándor Nagyberegi Református Líceum (Mezővári)
Borda Bence Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)