Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Miskolc • 2005

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Dobriban Edgár Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Tóth László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
2. díj Szirmai Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Boda Árpád Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Kecskeméti Szabolcs Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
3. díj Kis Alpár Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Tokai-Kiss Ákos Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Gombár Tamás Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Halász Gábor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Molnár Regő Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Csizmadija Laura Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Kalmár Gergely Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Tófalvi Lehel Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dicséret Beck Róbert Eötvös József Gimnázium (Tata)
Pszota Dávid Selye János Gimnázium (Komárom)
Balogh Teréz Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Tiborcz Lívia Eötvös József Gimnázium (Tata)
Bíró Lehel Orbán Balázs Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Csóka Győző Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Korom-Vellás Judit Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Csató Bertalan Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Farkas Gergely Selye János Gimnázium (Komárom)
Fecske Nándor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Herber Máté Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Juhász Andor Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Sélley Torda Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Fukker Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Oláh Tamás Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Bóta Adrienn Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Molnár Éva Selye János Gimnázium (Komárom)
Bohony Erik Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)

10. évfolyam

1. díj Farkas Ádám Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Lőrincz András Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Szűcs Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Hujter Bálint Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Nagy Alíz Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
3. díj Páldy Sándor Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Varga Gábor Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Máthé Antal Koppány Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Szudi László Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Majoros Csilla Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Honner Balázs Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Dicséret Kis-Benedek Ágnes Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Sárkány Lőrinc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Gyürke Csaba Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Berna Zoltán Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Takács Árpád Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Varga Bernadette Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szappanos Norbert Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Hlavathy Katalin Mikes Kelemen Líceum (Sepsiszentgyörgy)
Kész Borbála Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Hapák József Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Makkosjánosi)
Salánki Ágnes Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Golicza Előd Mikes Kelemen Líceum (Sepsiszentgyörgy)
Lakatos Zoltán Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Bertóti Róbert Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Györök Péter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Mészáros Alpár Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Priksz Ildikó Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)

11. évfolyam

1. díj Patrubány Anna Báthory István Líceum (Kolozsvár)
2. díj Erőss Gáspár Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Molnár András Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Becze Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Estélyi István Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Farkas Csaba Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
3. díj Bittner Emese Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Haller István Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Sebestyén-Pál Katalin Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Ferencz Ildikó Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Csorba János Apor Vilmos Iskolaközpont (Győr)
Gönczi Dávid Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Jankó Zsuzsanna Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Ureczky Bálint Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Németh Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Tarczali Sándor Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Bolyog András Nagydobronyi Református Líceum (Beregrákos)
Csató László Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Daróczi László Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Szakács Péter Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium (Békéscsaba)
Szász Annamária Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szentandrási István Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Ancsa Balázs Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Bitay Csilla Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Kulin Júlia Dayka Gábor Középiskola (Ungvár)
Hotya Mihály Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola (Békéscsaba)
Kiss Gellért Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Urbin Ágnes Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

12. évfolyam

1. díj Czank Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Miklós Gábor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Sápi Dénes Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Lukucz Balázs Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
3. díj Petényi Franciska Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Koreck Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Kirilly Miklós Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Erős Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Dicséret Fodor Bálint Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Illés Gergely Eötvös József Gimnázium (Tata)
Varga Zoltán Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Gulyás Gábor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Lencsés Gyula Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Bálint Levente Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Eckert Bernadett Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Pucser Márton Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Elek Zoltán Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)