Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Zenta • 2006

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Tomon István Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Homolya Miklós Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
2. díj Szerző Péter Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Varga László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Blázsik Zoltán Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Lamm Éva Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
3. díj Horváth Balázs Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kanalas Viktor Matematikai Gimnázium (Belgrád)
Orosz Ákos Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Kisfaludi-Bak Zsombor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Illyés Ágota Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kriván Bálint Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Kilyén Attila Örs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Héricz Dalma Eötvös József Gimnázium (Tata)
Slezsák Tamás Eötvös József Gimnázium (Tata)
Tárkányi Ildikó Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Nikora Nárcisz Beatrix Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bartus Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Tóth Teodóra Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Illés Dávid Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Takács Emese Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Kovács Zsolt Salamon Ernő Líceum (Gyergyószenmiklós)
Nagy Tímea Bányai Júlia Gimnázium (Kolozsvár)

10. évfolyam

1. díj Dobriban Edgár Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Korándi Dániel Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Csizmadija Laura Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Peregi Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
3. díj Ferencz Endre Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bíró Lehel Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Kántor Lajos Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Balogh Teréz Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Dicséret Bíró Csongor Salamon Ernő Líceum (Gyergyószenmiklós)
Herber Máté Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Nagy Katalin Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Bock Lilla Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Gombár Tamás Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Beck Róbert Eötvös József Gimnázium (Tata)
Stallenberger József Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gombor Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Dávid Tamás Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kis Alpár Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Rill Róbert Adrián Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Sándor Izabella Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Szenkovits Annamária Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Juhász Andor Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Kovács Tünde Bethsabé Németh László Líceum (Nagybánya)
Sebestyén András Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Kalló Jankucz Anna Báthory István Líceum (Kolozsvár)

11. évfolyam

1. díj Szalóki Dávid Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Kisfaludi-Bak Sándor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Szűcs Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Gyürke Csaba Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Farkas Ádám Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Vidnyánszky Zoltán Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagymuzsaly)
2. díj Sárkány Lőrinc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Lőrincz András Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
Szudi László Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Honner Balázs Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Dénes Péter Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Győrffy Lajos Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
3. díj Salánki Ágnes Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagymuzsaly)
Máthé Antal Koppány Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Takács Árpád Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Burka Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Horobeţ Emil Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Simon Vivien Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Loska Ádám Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Borbás Imre Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Papp László Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Lakatos Zoltán Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Páldy Sándor Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Tamás Lehel Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Varga Bernadette Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Molnár Henrietta Nagyberegi Református Líceum (Beregrákos)
András Lóránd Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Fésűs Attila Jovan Jovanović Zmaj Gimnázium (Újvidék)
Balázs Mónika Selye János Gimnázium (Komárom)
Hapák József Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Makkosjánosi)
Szappanos Norbert Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Kotroczó Ágnes Erkel Ferenc Gimnázium (Gyula)
Ollár Anita Erkel Ferenc Gimnázium (Gyula)
Kész Borbála Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Mészáros Alpár Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Antal Ágota Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

12. évfolyam

1. díj Szabó Tamás Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Daday Csaba Ady Endre Líceum (Nagyvárad)
2. díj Nikházy László Kazinczy Ferenc Gimnázium (Győr)
Pásztor Attila Dobó István Gimnázium (Eger)
Sebestyén-Pál Katalin Báthory István Líceum (Kolozsvár)
3. díj Estélyi István Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Becze Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Szilágyi Csaba Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Csorba János Apor Vilmos Iskolaközpont (Győr)
Erőss Gáspár Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Farkas Csaba Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Ferencz Ildikó Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Patrubány Anna Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Ureczky Bálint Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Németh Zsolt Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Haller István Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Szépe Péter Selye János Gimnázium (Komárom)
Mirk Katinka Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Bolyog András Nagydobronyi Református Líceum (Beregrákos)
Csoma Attila Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagybakta)