Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Szeged • 2007

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Éles András Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Varga Vajk Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
2. díj Lami Vince Selye János Gimnázium (Komárom)
Kovács-Krausz Zoltán Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Hevele István Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
3. díj Hajdu Ákos Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Keresztfalvi Tibor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Ágó Krisztina Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Cséke Balázs Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Berecz Dénes Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Pálinkás István Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola (Békéscsaba)
Dicséret Sipos Lehel Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Fülöp Annamária Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Buslig Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kovács Gergely Szent Imre Katolikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Kovacsics Tóbiás Műszaki Középiskola (Becse)
Kecsenovity Egon Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Fekete Márton Selye János Gimnázium (Komárom)
Bodor Zoltán Márk Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Fábik Zoltán Selye János Gimnázium (Komárom)
Horányi Gábor Eötvös József Gimnázium (Tata)
Pongrácz Balázs Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (Dunaszerdahely)
Tóth Benjámin Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szendrei Péter Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Különdíj Varga Vajk Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

10. évfolyam

1. díj Szűcs Gergely Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Nagy Dániel Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Kornis Kristóf Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Kunos Ádám SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium (Szeged)
Török Balázs Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Huszár Kristóf Koch Valéria Középiskola (Pécs)
3. díj Varga László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Lamm Éva Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Bíró Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kanalas Vidor Matematikai Gimnázium (Belgrád)
Dicséret Placskó Nikolett Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Illyés Ágota Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kilyén Attila Örs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Halász Réka III. Béla Gimnázium (Baja)
Czotter Eszter Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Blázsik Zoltán Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Hodgyai Zoltán Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Tárkányi Ildikó Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Kabai András Selye János Gimnázium (Komárom)
Nagy Tímea Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Rangyák Eszter Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Herencsár Albert Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Különdíj Kornis Kristóf Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)

11. évfolyam

1. díj Dobriban Edgár Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Homolya Miklós Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Szirmai Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
2. díj Herber Máté Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Gombor Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Csizmadija Laura Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Molnár Regő Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. díj Ősz Edina Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Korom-Vellás Judit Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Bíró Csongor Salamon Ernő Líceum (Gyergyószenmiklós)
Dicséret Bertóti Róbert Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Csató Bertalan Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Kiss Blanka Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Kántor Lajos Kristóf Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Kis Alpár Sándor Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Ferencz Endre Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Kertész Lóránd Tamás Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Gyüre Balázs Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Balogh Teréz Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Fejér Attila Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Garaczi Tamás Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Dávid Tamás Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kadanoczki Helga III. Béla Gimnázium (Baja)
Bíró Lehel József Orbán Balázs Elméleti Líceum (Székelykeresztúr)
Különdíj Dobriban Edgár Báthory István Líceum (Kolozsvár)

12. évfolyam

1. díj Bohus Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (Budapest)
Honner Balázs Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Szalóki Dávid Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Sárkány Lőrinc Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Horobeţ Emil Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Páldy Sándor Kodály Zoltán Magyar Tannyelvű Gimnázium (Galánta)
Dékány Tamás SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium (Szeged)
3. díj Burka Dávid Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Szudi László Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Papp László Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Viski Gábor Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dicséret Tirják Márk Rózsa Ferenc Gimnázium (Békéscsaba)
Dénes Péter Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Salánki Ágnes Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Nagymuzsaly)
Varga Gábor Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Győrffy Lajos Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Tóthmérész Lilla Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Simon Vivien Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Csizmadia Zsolt Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Fegyverneki Tamás Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Vincze János Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Fekete Balázs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Mészáros Alpár Richárd Bolyai Farkas Líceum (Marosvásárhely)
Különdíj Tirják Márk Rózsa Ferenc Gimnázium (Békéscsaba)