Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Kassa • 2008

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Morapitiye Sunil Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Lenger Dániel Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
2. díj Énekes Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Frankl Nóra Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Borsos Zalán Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Tikosi Kinga Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
3. díj Székely Péter Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Bondici László Kölcsey Ferenc Főgimnáziumn (Szatmárnémeti)
Dudás Zsolt Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Bujtás László Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Vadon Viktória Földes Ferenc Gimnázium, (Miskolc)
Dicséret Balasi Szabolcs Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
László Alma Silvania Főgimnázium (Zilah)
Takács Petra Mikes Kelemen Főgimnázium (Kolozsvár)
Bartha Kristóf Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Bálint Máté Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Vass Balázs Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Kovács Noémi Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Csóka Imola Révai miklós Gimnázium (Győr)
Szabó Gergely Selye János Gimnázium (Komárom)
Szentandrási Tamás Kodály Zoltán Gimnázium (Galánta)
Várhelyi Melinda Báthory István Líceum (Kolozsvár)

10. évfolyam

1. díj Cséke Balázs Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Fonyó Dávid Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
2. díj Somogyi Ákos Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Gőgös Balázs Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Kovács Gergely Szent Imre Katolikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Pálinkás István Gépészeti Szakközépiskola (Békéscsaba)
Buzsáki Dániel Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
3. díj Berecz Dénes Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Varga Vajk Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Kolumbán József Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Márkus Bence Hőgyes Ferenc Gimnázium (Hajdúszoboszló)
Lami Vince Selye János Gimnázium (Komárom)
Bedő Anita Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Kovács-Krausz Zoltán Báthory István Líceum (Kolozsvár)
Marák Károly Selye János Gimnázium (Komárom)
Hajdu Ákos Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Sasu Róbert Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Tóth Benjámin Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Fábik Zoltán Selye János Gimnázium (Komárom)
Simon Erika Kölcsey Ferenc Főgimnáziumn (Szatmárnémeti)
Ágó Krisztina Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Hegedűs Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

11. évfolyam

1. díj Bartha Zsolt Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
2. díj Blázsik Zoltán Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Tiborcz Lívia Eötvös József Gimnázium (Tata)
Almády Balázs Eötvös József Gimnázium (Tata)
Orosz Ákos Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
3. díj Herencsár Albert Kodály Zoltán Gimnázium (Galánta)
Illyés Ágota Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kanalas Vidor Matematikai Gimnázium (Belgrád)
Lamm Éva Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Kisfaludi Bak Zsombor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Lestyán Erika Nagy Mózes Líceum (Kézdivásárhely)
Fejes Kata Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Kilyén Attila Örs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Horváth Balázs Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Biró Emese Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Lami Dávid Selye János Gimnázium (Komárom)

12. évfolyam

1. díj Herber Máté Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Tóth László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Dobribán Edgár Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Korom-Vellás Judit Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Csizmadija Laura Svetozar Marković Gimnázium (Szabadka)
Ferencz Endre Kölcsey Ferenc Főgimnáziumn (Szatmárnémeti)
3. díj Fejér Attila Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Biró Lehel József Orbán Balázs Gimnázium (Székelykeresztúr)
Bíró Csongor Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós)
Molnár Regő Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Garaczi Tamás Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Juhász Andor Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Kiss Viktor Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Balogh Teréz Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Gombor Tamás Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Kántor Lajos Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Halász Gábor Boronkay György MKG (Vác)