Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Szatmárnémeti • 2010

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Janzer Olivér Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Varnyú József Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
2. díj Oláh Mátyás Octavian Goga Főgimnázium (Margitta)
Zilahi Tamás Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Bingler Arnold Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
3. díj Kajántó Sándor Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Bor Julianna Vak Bottyán Gimnázium (Paks)
Mázik László Selye János Gimnázium (Komárom)
Szkalisity Ábel Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Dicséret Püsök Nóra Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Borsos Tamás Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Jeso Ildikó Márai Sándor Gimnázium (Kassa)
Barna Zsombor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Király Alfréd Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Schultz Vera Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Kis-Benedek Réka Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Megyesi Attila Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Ocskó Katalin Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Bodnár Dávid Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Lestyán Attila Nagy Mózes Elméleti Liceum (Kézdivásárhely)
Nagy Henrietta Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Máté Péter Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Barczel Nikolett Petőfi Sándor Evangélikus G. (Bonyhard)
Škoda Máté Selye János Gimnázium (Komárom)
Császár Szabolcs Márton Áron Gimnázium (Csikszereda)
Szilágyi Dezső Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

10. évfolyam

1. díj Bunth Gergely Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Piri Annamária Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Szőts János III. Béla Gimnázium (Baja)
2. díj Remete László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Erdős Gergely Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. díj Abonyi József Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Mester Márton Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Borka Péter Ipolyság - Gimnázium (Ipolyság)
Komán Zsombor-Attila Áprily Lajos Liceum (Brasó)
Porsche Endre Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Körmöczi Andor Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Dicséret Fülöp Balogh Beátrix Emőke Báthory István Elméleti Liceum (Kolozsvár)
Lakatos Tamás Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bánovics Gábor Krúdy Gyula Középiskola (Györ)
Deák Norbert Báthory István Elméleti Liceum (Kolozsvár)
Kostyál Maskulik Ditta Hám János Római Katolikus Iskolacsoport (Szatmárnémeti)
Kekeňák Lucia Márai Sándor Gimnázium (Kassa)
Lengyel Sándor Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Magyari Viktor Boronkay György MKG (Vác)
Mester Ágnes Székely Mikó Kollégium (Sepsiszengyörgy)
Sandy Endre-Kristóf Márton Áron Gimnázium (Csikszereda)

11. évfolyam

1. díj Morapitiye Sunil Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bondici László Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
2. díj Harsányi Tamás Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Vadon Viktória Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Borsos Zalán Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
3. díj Balási Szabolcs Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Vass Balázs Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Benedek Annabella Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Palincza Richárd Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szabó Antal Krúdy Gyula Gimn. (Nyiregyháza)
Kispéter Tamás Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Dicséret Bartha Kristóf Krúdy Gyula Gimn. (Nyiregyháza)
Takács Petra Báthory István Elméleti Liceum (Kolozsvár)
Orbán M. Szabolcs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszengyörgy)
Tikosi Kinga Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Kovács Gergely Szent Imre Kat. Gimn. (Nyiregyháza)
Nagy Miklós Révai Miklós Gimnázium (Györ)
Hevele Balázs Orbán Balázs Gimnázium (Székelykeresztúr)
Máté Andor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Mikó Albert Léva - Egyházi Gimnázium (Léva)
Vrbáski Iván Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Lantos András Eötvös József Gimnázium (Tata)
Csiszér Ágnes Márton Áron Gimnázium (Csikszereda)
Szentandrási Tamás Kodály Zoltán Gimnázium (Galánta)

12. évfolyam

1. díj Éles András Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Aujenszky Tamás Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Somogyi Ákos Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Cséke Balázs Petőfi Sándor Evangélikus G. (Bonyhád)
Gőgös Balázs Révai Miklós Gimnázium (Györ)
3. díj Tóth Benjámin Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Sebestyén Balázs Báthory István Elméleti Liceum (Kolozsvár)
Ágó Krisztina Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Pálinkás István Gépipari Szakközépiskola (Gyula)
Dicséret Kecsenovity Egon Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta)
Vámos Bence Boronkay György MKG (Vác)
Hajdu Ákos Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Hevele István Orbán Balázs Gimnázium (Székelykeresztúr)
Mandici Szilárd Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Papolczi Hunor Boronkay György MKG (Vác)
Simon Erika Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Varga Vajk Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Balla Attila Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Berecz Dénes Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Páll Levente Tamási Áron Elméleti Liceum (Székelyudvarhely)
Polcz Péter Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)