Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Bonyhád • 2011

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Herczeg József Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged )

Matkovics Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc )

Bíró Dominik Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium (Zenta )
2. díj Forrás Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest )

Ágoston Péter Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. (Budapest )
3. díj Kacz Dániel Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád )

Kovács Krisztián Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium ( Eger )

Kolumbán Antal György Tamási Áron Gimnázium ( Székelyudvarhely )
Dicséret Kari Tamás Zsolt Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )

Lorenzovici Zsombor Bolyai Farkas Elméleti Líceum ( Marosvásárhely )

Varga Dániel Fazekas Mihály Gimnázium ( Debrecen )

Horti Krisztina Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Rétyi Dorottya Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Csipak Levente Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Balogh Tamás Pázmány Péter Gimnázium ( Érsekújvár )

Hegedüs Zsófia Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )

Mátéffy Kristóf Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Nusser Dávid Révai Miklós Gimnázium ( Győr )

Fonyó Viktória Vajda János Gimnázium ( Keszthely )

Tamási Tímea Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Beregszászi Ákos Beregszászi Magyar Gimnázium ( Beregszász )

Móczár Dávid Bányai Júlia Gimnázium ( Kecskemét )

Hegyesi János Erkel Ferenc Gimnázium ( Gyula )

Werkmann Virág Táncsics Mihály Gimnázium ( Kaposvár )

Vető Bálint Janus Pannonius Gimnázium ( Pécs )

Markó Ádám Selye János Gimnázium ( Komárom )

Csuma - Kovács Rita Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Papp Márk Vak Bottyán Gimnázium ( Paks )

Ülkei Zsófia Tamási Áron Gimnázium ( Székelyudvarhely )

Lacz Eszter Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Gulyás Eszter Földes Ferenc Gimnázium ( Miskolc )

Szász Tamás Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )

Nagy Dávid Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Vassy Norbert Magángimnázium ( Dunaszerdahely )

Szűcs Dávid Márai Sándor Gimnázium ( Kassa )

Király Zoltán Eötvös József Gimnázium ( Tata )

Tokity Rudolf Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Gál Béni Székely Mikó Kollégium ( Sepsiszentgyörgy )

10. évfolyam

1. díj Kajántó Sándor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely )

Tóth Emese Anna Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. ( Budapest )
2. díj Bősze Zsuzsanna Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Schultz Vera Magdolna Földes Ferenc Gimnázium ( Miskolc )

Barczel Nikolett Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Sagmeister Ádám Lovassy László Gimnázium ( Veszprém )
3. díj Oláh Mátyás Octavian Goga Főgimnázium ( Margitta )

Zilahi Tamás Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. ( Budapest )

Szilágyi Gergely Bence Fazekas Mihály Gimnázium ( Debrecen )
Dicséret Jeso Ildikó Márai Sándor Gimnázium ( Kassa )

Győrfi Mónika Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Homolya Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium ( Szeged )

Szabó Lóránt Bessenyei György Gimnázium ( Kisvárda )

Mázik László Selye János Gimnázium ( Komárom )

Gema Barnabás Lovassy László Gimnázium ( Veszprém )

Boros Bernadett Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Ürge László Selye János Gimnázium ( Komárom )

Skoda Máté Selye János Gimnázium ( Komárom )

Farkas Izabella Ingrid Baróti Szabó Dávid Iskolaközpont ( Barót )

Bingler Arnold Táncsics Mihály Gimnázium ( Kaposvár )

Gothárd Szabolcs Tamási Áron Gimnázium ( Székelyudvarhely )

Park Choong Eun Selye János Gimnázium ( Komárom )

Nemecskó István Árpád Gimnázium ( Budapest )

Balogh Dániel Eötvös József Gimnázium ( Tata )

Veliczky András Bányai Júlia Gimnázium ( Kecskemét )

Sayfo Petra DE Kossuth L. Gyakorló Gimnáziuma ( Debrecen )

Sieben Bertilla Berzsenyi Dániel Gimnázium ( Budapest )

Halada Szilárd Székely Mikó Kollégium ( Sepsiszentgyörgy )

Szilágyi Dezső Batthyány Lajos Gimnázium ( Nagykanizsa )

Lakatos Andor Janus Pannonius Gimnázium ( Pécs )

Takács Gábor Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Borsos Tamás Bolyai Farkas Elméleti Líceum ( Marosvásárhely )

Mátyás Barta Kinga Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

László Gábor Székely Mikó Kollégium ( Sepsiszentgyörgy )

Máte Brigitta Silvania Fogimnazium ( Zilah )

Szanyi Barbara Nagydobronyi Középiskola ( Nagydobrony )

11. évfolyam

1. díj Mester Márton Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged )

Szőts János III. Béla Gimnázium (Baja )

Viharos Andor Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged )

Broda Balázs Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc )
2. díj Abonyi József Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa )

Sandy Endre Kristóf Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda )

Gyéresi Hunor Bolyai Farkas Elméleti Líceum ( Marosvásárhely )
3. díj Weimann Richárd Táncsics Mihály Gimnázium ( Kaposvár )

Varjú János Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Samu Viktor Janus Pannonius Gimnázium ( Pécs )

Rábai Domonkos Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. ( Budapest )

Fülöp-Balogh Beatrix-Emőke Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )

Deák Norbert Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )
Dicséret Mester Ágnes Székely Mikó Kollégium ( Sepsiszentgyörgy )

Magyari Viktor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium ( Vác )

Tekeli Tamás Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Erdős Gergely Batthyány Lajos Gimnázium ( Nagykanizsa )

Nagy Tamás Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Halász Dániel Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Komán Zsombor Áprily Lajos Főgimnázium ( Brassó )

Tóth Gergely Vak Bottyán Gimnázium ( Paks )

Bánovics Gábor Krúdy Gyula Középiskola ( Győr )

Farkas Zita-Ágota Áprily Lajos Főgimnázium ( Brassó )

Hegedűs Áron Eötvös József Gimnázium ( Tata )

Farkas Ferenc Selye János Gimnázium ( Komárom )

Kémenes Endre Salamon Ernő Gimnázium ( Gyergyószentmiklós )

Péter Emőke Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Kilyén Nándor-Alpár Székely Mikó Kollégium ( Sepsiszentgyörgy )

Fazekas Anna Magángimnázium ( Dunaszerdahely )

12. évfolyam

1. díj Lenger Dániel Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. (Budapest )

Somogyi Ákos Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár )

Nagy Donát Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium ( Szeged )
2. díj Vuchetich Bálint Révai Miklós Gimnázium ( Győr )

Morapitiye Sunil Táncsics Mihály Gimnázium ( Kaposvár )

Vadon Viktória Földes Ferenc Gimnázium ( Miskolc )

Szabó Antal Krúdy Gyula Gimnázium ( Nyíregyháza )
3. díj Kovacsics Tamás Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium ( Zenta )

Bondici László Kölcsey Ferenc Főgimnázium ( Szatmárnémeti )

Borsos Zalán Bolyai Farkas Elméleti Líceum ( Marosvásárhely )

Lantos András Eötvös József Gimnázium ( Tata )

Énekes Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Neukirchner Elisabeth Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )

Böőr Katalin Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium ( Békéscsaba )

Máté Andor Bányai Júlia Gimnázium ( Kecskemét )

Köpenczei Gergő Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium ( Bonyhád )
Dicséret Vass Balázs Tamási Áron Gimnázium ( Székelyudvarhely )

Takács Petra Renáta Báthory István Elméleti Liceum ( Kolozsvár )

Tikosi Kinga Tamási Áron Gimnázium ( Székelyudvarhely )

Backhausz Tibor Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. ( Budapest )

Benedek Annabella Bolyai Farkas Elméleti Líceum ( Marosvásárhely )

Fazekas Norbert Mihai Eminescu Főgimnázium ( Nagyvárad )

Józsa Márton Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium ( Vác )

Kovács Balázs Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium ( Eger )

Csiszér Ágnes Márton Áron Gimnázium ( Csíkszereda )

Törteli Olivér Máté ESZI ( Paks )

Kovács Gergely Szent Imre Katolikus Gimnázium, Ált. Isk. és Koll. ( Nyíregyháza )

Győri Péter Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium ( Vác )

Mikó Albert Egyházi Gimnázium ( Léva )

Nagy Miklós Révai Miklós Gimnázium ( Győr )