Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Kecskemét • 2012

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Juhos Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
2. díj Holczer András Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)

Di Giovanni Márk Révai Miklós Gimnázium (Győr)

Fehér Zsombor Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
3. díj Koncz Botond Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Szilágyi Gábor Beregszászi Magyar Gimnázium (Beregszász)

Nemes György Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Almási Péter Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Herendi Zsolt DE Kossuth Gyakorló Gimnázium (Debrecen)

Nagy Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)

Schwarcz Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Bognár Máté Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Czett Antal Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)

Porgányi Márk Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Szabó Tímea Zrínyi Mikós Gimnázium (Zalaegerszeg)

Szebellédi Márton Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)

Fekete Panna Leőwey Klára Gimnázium (Pécs)

Nagy-György Pál Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Simon Ádám Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Szőke Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

10. évfolyam

1. díj Simon Péter Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
2. díj Forrás Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Herczeg József Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Dobra Gábor Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
3. díj Balogh Tamás Pázmány Péter Gimnázium (Érsekújvár)

Fonyó Viktória Vajda János Gimnázium (Keszthely)

Kacz Dániel Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)

Bíró Dominik Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)

Maga Balázs Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Dicséret Markó Ádám Selye János Gimnázium (Komárom)

Beregszászi Ákos Beregszászi Magyar Gimnázium (Beregszász)

Bene Bence Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)

Matkovics Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

Tokity Rudolf Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)

Baráth Dávid István Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)

Hegyesi János Géza Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola (Kecskemét)

Szilágyi András Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Mag István Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Werkmann Virág Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

11. évfolyam

1. díj Szabó Lóránt Bessenyei György Gimnázium (Kisvárda)
2. díj Oláh Mátyás Horváth János Iskolaközpont (Margitta)

Gema Barnabás Lovassy László Gimnázium (Veszprém)

Szaksz Bence Kazinczy Ferenc Gimnázium (Győr)
3. díj Bingler Arnold Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Venczel Tünde Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)

Nagy Róbert Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)

Bősze Zsuzsanna Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Debreczeni Ádám Boronkay György MKG. (Vác)

Schultz Vera Magdolna Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)

László Gábor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)

Sagmeister Ádám Lovassy László Gimnázium (Veszprém)

Kajántó Sándor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)

Park Choong Eun Selye János Gimnázium (Komárom)

Okvátovity Zoltán Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)

Homolya Péter Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Simig Dániel Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)

Sisák Mária Anna Vajda János Gimnázium (Keszthely)

12. évfolyam

1. díj Gyarmati Máté Leőwey Klára Gimnázium (Pécs)
2. díj Szőts János III. Béla Gimnázium (Baja)
3. díj Mester Márton Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Viharos Andor Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)

Broda Balázs Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Dicséret Magyari Viktor Boronkay György MKG. (Vác)

Weimann Richárd Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)

Hermann Gábor Jedlik Ányos Gépipari Szakközépiskola (Győr)

Abonyi József Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Filinger Zsófia Klára Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)

Szabó-Györke István Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)

Samu Viktor Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)

Gyéresi Hunor Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)

Mezei Balázs Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)

Komán Zsombor Áprily Lajos Főgimnázium (Brassó)

Szabó Zsolt Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)

Pataki Bálint Ármin Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)