Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Győr • 2013

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Szabó Barnabás Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Gyulai-Nagy Szuzina Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Jakó Fanni Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Nagy Gergely Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Teski Tamara Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Schefler Gergő Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
2. díj Zalavári Márton Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Ritter Áron III. Béla Gimnázium (Baja)
Németh Flóra Boróka Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Burus Endre Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kekeňák Tamás Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
3. díj Ferencz Petra Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Gál Krisztina Tamási Áron Gimnazium (Székelyudvarhely)
Boros Zoltán Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Dudás Norbert Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Csikós Dominik Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény (Kalocsa)
Papp Andrea Kinga Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Coulibaly Patrik Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Wiandt Péter Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gábor Csaba László Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Sütő Ágoston Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvasarhely)
Miklós Botond Zajzoni Rab István Középiskola (Négyfalu)
Élthes Zoltán Zsombor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bukovszky Gergely Selye János Gimnázium (Révkomárom)
Plaszkó Noel László Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Mihalicz Péter Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Somogyi Pál Madách Imre Gimnázium (Somorja)
Dobó Márk Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Stock Gábor Szent Imre Katolikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Füstös Ágnes Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Lukács Róbert-Sándor Tamási Áron Gimnazium (Székelyudvarhely)
Borza Marcell Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Pristaš Viktor Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)

10. évfolyam

1. díj Janzer Barnabás Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Di Giovanni Márk Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. díj Nagy-György Pál Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Szőke Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Székely Attila Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós)
Szilágyi Krisztina Jovan Jovanović Zmaj Gimnázium (Újvidék)
Csutak Balázs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
3. díj Porupsánszki István Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Nagy Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Juhos Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Fekete Panna Leőwey Klára Gimnázium (Pécs)
Szabó Tímea Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Schwarcz Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Nemes György Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Kátay Tamás Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Molnár Marcell Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Beiland Arnold Elméleti Líceum (Nagykároly)
Mester Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bács Béla Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kanalas Dávid Matematikai Gimnázium (Belgrád)
Biró Enikő Nagy Mózes Elméleti Líceum (Kézdivásárhely)

11. évfolyam

1. díj Simon Péter Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Herczeg József Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Sándor Krisztián Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Fonyó Viktória Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Frank György Széchenyi István Gimnázium (Sopron)
Flamich Gergő Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Kabos Eszter Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Vető Bálint Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Werkmann Virág Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Kovács Krisztián Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Kiss Tibor Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola (Békéscsaba)
Csernák Tamás Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
3. díj Seress Dániel Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma (Debrecen)
Borbély Andor Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós)
Forrás Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Magdó Dorottya Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvasarhely)
Dicséret Kacz Dániel Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Bujtás Ferenc Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Tamási Tímea Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Kopasz Márk Dávid Beregszászi Magyar Gimnázium (Beregszász)
Gáspár Vilmos Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Bíró Dominik Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Farkas-Páll Kristóf Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Tokity Rudolf Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Emmert Gergő Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Megyesfalvi Botond Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvasarhely)
Németh Ignác Tatai Református Gimnázium (Tata)
Hegyesi János Géza Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola (Gyula)
Markó Ádám Selye János Gimnázium (Révkomárom)

12. évfolyam

1. díj Szabó Lóránt Bessenyei György Gimnázium (Kisvárda)
Zilahi Tamás Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Bősze Zsuzsanna Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Mezősi Máté Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
2. díj Medek Ákos Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Venczel Tünde Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Bingler Arnold Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Sipos Ágoston Árpád Gimnázium (Tatabánya)
Debreczeni Ádám Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium (Vác)
Schultz Vera Magdolna Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Máté Péter Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvasarhely)
3. díj Jaskó György Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Balogh Dániel Eötvös József Ginnázium És Kollégium (Tata)
Varga Imre Károly Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Kajántó Sándor Tamási Áron Gimnazium (Székelyudvarhely)
Dicséret Sisák Mária Anna Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Szkalisity Ábel Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Sipos Szabolcs Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
László Gábor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Dudás Ádám Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Brunner Kristóf Árpád Gimnázium (Tatabánya)
Sayfo Petra Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium (Debrecen)
Katona Bálint Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Böőr Zsófia Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Boros Bernadett Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Zuba Viktor Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Oláh Mátyás Horváth János Elméleti Liceum (Margitta)
Veliczky András Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)