Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Csíkszereda • 2014

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Lajkó Kálmán Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Baran Zsuzsanna Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Tóth Viktor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Szabó Ágnes-Kriszta Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Csenger Géza Selye János Gimnázium (Komárom)
Fógel Péter Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
3. díj Szögi Evelin Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Schefler Barna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Fodor Ádám Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Bodolai Előd István Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Baja Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Török Tímea Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Tőtős György Silvania Főgimnázium (Zilah)
Izsóf Ottó Selye János Gimnázium (Komárom)
Molnár Roland Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Veress Szilárd Ady Ende Elméleti Líceum (Bukarest)
Tankó-Gábor Tihamér Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Fenyvesi Abigél Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Medgyesi Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Demény Andrea Bernadett Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Lakatos Angéla Silvania Főgimnázium (Zilah)
Fogarasi Levente Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Lukács Áron Zsolt Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Veres-Vitályos Álmos Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Demeter Hunor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Lengyel Gergely Magángimnázium (Dunaszerdahely)
Csapó Márton Szent Imre Katolikus Gimnázium (Nyíregyháza)
Pivoda Tamás Selye János Gimnázium (Komárom)
Kádár A. Attila Baróti Szabó Dávid Líceum (Barót)

10. évfolyam

1. díj Sal Kristóf Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Schefler Gergő Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Hornák Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
2. díj Gyulai-Nagy Szuzina Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Boros Zoltán Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Burus Endre Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Papp Andrea Kinga Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Jakó Fanni Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Kekeňák Tamás Márai Sándor Gimnázium (Kassa)
3. díj Nagy Gergely Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium (Vác)
Erdős Márton Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Németh Flóra Boróka Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Bial Bence Gimnázium Fülek (Fülek)
Nagy Kartal Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Dicséret Füstös Ágnes Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Élthes Zoltán Zsombor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Coulibaly Patrik Sékou Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Csorba Benjámin Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Ferencz Petra Révai Miklós Gimnázium és Kollégium (Győr)
Hegedüs Hunor Tamási Árong Gimnázium (Székelyudvarhely)
Miklós Botond Zajzoni Rab István Középiskola (Négyfalu)
Rab Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Ritter Áron Bajai III. Béla Gimnázium (Baja)
Csikós Dominik Nagyaszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (Kalocsa)
Pristaš Viktor Márai Sándor Gimnázium (Kassa)
Schulcz Ferenc Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Tomcsányi Gergely Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium (Vác)
Wiandt Péter Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)

11. évfolyam

1. díj Szőke Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Holczer András Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Szabó Tímea Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Nagy-György Pál Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
2. díj Székely Attila Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós)
Almási Péter Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Nagy Gergely Révai Miklós Gimnázium és Kollégium (Győr)
3. díj Csala Hunor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Juhos Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Koncz Botond Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Schwarcz Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Beiland Arnold Nagykárolyi Elméleti Líceum (Nagykároly)
Csutak Balázs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Porgányi Márk Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Bugár Dávid Selye János Gimnázium (Komárom)
Porupsánszki István Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Mester Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Nemes György Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Virág-Tulassay Zsolt Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Simon Ádám Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Szilágyi Gábor Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Tulkán Simon Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Kanalas Dávid Belgrádi Gimnázium (Belgrád)
Gagyi Mátyás Orbán Balázs Gimnázium (Székelykeresztúr)
Rózsa Tamás Magángimnázium Dunaszerdahely (Dunaszerdahely)
Sólyom Gellért Márton Áron Elméleti Líceum (Csíkszereda)
Csipak Levente Bolyai Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Kucsván Zsolt-Levente Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Farkas Eszter Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Gyarmathy Timea Németh László Elméleti Liceum (Nagybánya)
Markó Péter Kodály Zoltán Gimnázium (Galánta)
Szász Apolka Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum (Barót)

12. évfolyam

1. díj Simon Péter Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Forrás Bence Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
2. díj Nagy Bence Kristóf Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Géczi Péter Radnóti Miklós Gimnázium (Szeged)
Dobra Gábor Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Fonyó Viktória Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely)
3. díj Bíró Dominik Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Horváth Győző Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Kacz Dániel Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium (Bonyhád)
Tossenberger Tamás Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Szász Tamás-Zsolt Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Dicséret Kolumbán-Antal György Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Farkas-Páll Kristóf Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Megyesfalvi Botond Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Rétyi Dorottya Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Varga Dániel Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Kovács Krisztián Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Sándor Krisztián Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Tamási Tímea Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Gál Béni Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Kiss Tibor Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola (Békéscsaba)
Matkovics Gábor Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)