Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Szabadka • 2015

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Busa Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Radnai Bálint Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Bálint Hunor Ferenc Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
2. díj Schifferer András Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Varga-Umbrich Eszter Pápai Református Kollégium (Pápa)
Záhorský Ákos Gimnázium Ipolyság (Ipolyság)
Vankó Miléna Fővárosi Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
3. díj Kassai Levente Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Máté Zsolt Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Takács Marcell Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Édes Lili Selye János Gimnázium Komárom (Komárom)
Bartis Zsolt Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Dicséret Simon Dániel Gábor Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Dobák Dávid Katona József Gimnázium (Kecskemét)
Demeter Ábel Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Petres Sára Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Daróczi Sándor Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Szabó Liza Bartók Béla Elméleti Líceum (Temesvár)
Baranyai István-Dávid Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bakó Bence Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Németh Ciprián Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszerg)
Gergely Anna Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Szőcs Orsolya-Renáta Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Vinczi Richárd Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Csuha Boglárka Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Schram István Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Faber Levente Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
Szilágyi Éva Jovan Jovanović Zmaj Gimnázium (Újvidék)
Bertalan Dávid Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szabó Richárd Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Szép Ábris Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Menyhárt Levente Tibor Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Puskás Dávid Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Pszota Máté Selye János Gimnázium Komárom (Komárom)
Krisztik Bálint Eötvös József Gimn. és Kollégium (Tata)
Sándor József Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Illés Tamás Bolyai TGK (Zenta)
Zsoldos Zsuzsana Karina Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Tiszakeresztúr)
Havasi Gergely Szent Imre Katolikus Gimnázium (Nyíregyháza)

10. évfolyam

1. díj Williams Kada Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Schefler Barna Ham Janos Romai Katolikus Teologiai Liceum (Szatmarnemeti)
Tóth Viktor Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bodolai Előd Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Borbényi Márton Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Nagy Botond Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszerg)
Stark Patrícia Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Szabó Ágnes-Kriszta Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Medgyesi Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsziszentgyörgy)
Tamás Andrea Nagy Mózes Elméleti Líceum (Kézdivásárhely)
3. díj Szakács Lili Kata Fővárosi Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Cseke Alpár Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Tankó-Gábor Tihamér Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Hegyi Krisztina Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Dömsödi Bálint Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gémes Antal Bethlen Gábor Református Gimnázium (Hódmezővásárhely)
Baja Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Dicséret Török Tímea Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Czunyi Edina Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Szögi Evelin Bolyai TGK (Zenta)
Divin Péter Ady Endre Elméleti Liceum (Nagyvárad)
Fogel Péter Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Kádár Attila Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum (Barót)
Csenger Géza Selye János Gimnázium (Komárom)
Lukács Áron Zsolt Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Tőtős György Szilvánia Főgimnázium (Zilah)
Demény Andrea Bernadett Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Izsóf Ottó Selye János Gimnázium (Komárom)
Fenyvesi Abigél Bolyai TGK (Zenta)
Siemelink Johanna Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Demeter Hunor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Vištan Laura Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
Gyarmati László Lovassy László Gimnázium (Veszprém)

11. évfolyam

1. díj Szebellédi Márton Fővárosi Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Schefler Gergő Ham Janos Romai Katolikus Teologiai Liceum (Szatmarnemeti)
Kekeňák Tamás Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
2. díj Zarándy Álmos Fővárosi Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Nagy Gergely Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium (Vác)
Horváth András János Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola (Nagyatád)
Csorba Benjámin Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
3. díj Szántó Imre Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Juhász Dániel Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Sütő Ágoston Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Somogyi Pál Madács Imre Gimnázium (Somorja)
Burus Endre Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Wiandt Péter Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dicséret Hegedüs Hunor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Boros Zoltán Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Füstös Ágnes Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Tomcsányi Gergely Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium (Vác)
Jakó Fanni Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Németh Flóra Boróka Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Körmöczi Dávid Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Coulibaly Patrik Sékou Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Kovács Tamás Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bottlik Judit Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Máthé Orsolya Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Józsa Máté Tamási Áron elméleti líceum (Székelyudvarhely)
Sata Bálint Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Bial Bence Gimnázium (Fülek)
Kun Laura Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Csikós Dominik Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény (Kalocsa)
Horváth Ákos Paksi Vak Bottyán Gimnázium (Paks)
Ritter Áron III. Béla Gimnázium (Baja)
Gracza Dávid Eötvös József Gimn. és Kollégium (Tata)
Erdős Márton Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Miklós Botond Zajzoni Rab István Középiskola (Négyfalu)
Kósa Bendegúz Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Borza Marcell László Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Tóth Rebeka Vanda Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Pristaš Viktor Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
Mali Gergely Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Bukovszky Gergely Selye János Gimnázium (Komárom)

12. évfolyam

1. díj Nagy-György Pál Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Szőke Tamás Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Porupsánszki István Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
2. díj Schwarcz Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szabó Tímea Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszerg)
Csutak Balázs Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
3. díj Nagy István Silvania Főgimnázium (Zilah)
Mester Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Bognár Máté Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Szabó Dániel Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Bereczki Zoltán Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Beiland Arnold Elméleti Líceum (Nagykároly)
Székely Attila Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós)
Szilágyi Krisztina Jovan Jovanović Zmaj Gimnázium (Újvidék)
Lázár János Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Györgypál Zsolt Fővárosi Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)
Nagy Gergely Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Dicséret Czett Antal Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszerg)
Nemes György Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Kucsván Zsolt-Levente Bolyai Farkas Elméleti Liceum (Marosvásárhely)
Knyihár Gábor Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium (Békéscsaba)
Oláh Gergely Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium (Vác)
Bokányi Csaba Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Erősdi Zakariás Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Hegyi Zoltán Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Biró Enikő Nagy Mózes Elméleti Líceum (Kézdivásárhely)
Tóth Károly Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium (Vác)
Lukács-Borbély Péter Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kanalas Dávid Matematikai Gimnázium (Belgrád)
Kovacsics Viola Svetozar Marković Gimnázium (Újvidék)
Simon Ádám Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Gyarmathy Tímea Németh László Elméleti Líceum (Nagybánya)
Kovács Adorján Márk Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Tari Balázs Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Gotha Güntter Németh László Elméleti Liceum (Nagybánya)
Tulkán Simon György Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Salánki Dániel Ady Endre Elméleti Liceum (Nagyvárad)
Rózsa Tamás Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium (Dunaszerdahely)
Csala Hunor Márton Áron Gimnázium (Csíkszereda)
Máté Rudolf Silvania Főgimnázium (Zilah)
Szász Apolka Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum (Barót)
Téglás Ervin Bolyai TGK (Zenta)
Kovacsics Flórián Svetozar Marković Gimnázium (Újvidék)