Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Budapest • 2016

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Fazakas Borbála Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Kerekes Anna Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
2. díj Györffy Ágoston Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Csertán András Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Garfield Adrienne János Zsigmond Unitárius Kollégium (Kolozsvár)
Tamás Nándor Károly Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
3. díj Póta Balázs Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Rancz Máté Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Csépányi István Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Eger)
Sulan Ádám Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Dicséret Dékány Barnabás Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Tokovics Dávid Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Péter István Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Schrettner Jakab Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Zentai Márton Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Rice Róbert Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Kozman Botond Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Schleier Vera Izabella Eötvös József Gimnázium Tata (Tata)
Portik Ábel Domokos Kázmér Technológiai Liceum (Szováta)
Apró János Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Ferencz Dániel Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Füstös Ferenc Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Lukács Márton Örs Nagy István Művészeti Középiskola (Csíkszereda)
Horvát Krisztofer Zoltán Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)

10. évfolyam

1. díj Alexy Marcell Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Gáspár Attila Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Radnai Bálint Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
2. díj Simon Dániel Gábor Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Busa Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. díj Szemerédi Levente Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Szinyéri Bence Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Záhorský Ákos Szondy György Gimnázium (Ipolyság)
Schifferer András Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Dicséret Németh Ciprián Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Daróczi Sándor Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Szőcs Orsolya-Renáta Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Kassai Levente Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Varga -Umbrich Eszter Pápai Református Kollégium Gimnáziuma (Pápa)
Horváth Botond István Révai Miklós Gimnázium (Győr)
Bartis Zsolt Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Kovács Áron Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Sisák László Sándor Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Szabó V. Liza Bartók Béla Elméleti Líceum (Temesvár)
Magyar Boglárka VSzC Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma (Vác)
Szép Ábris Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium (Békéscsaba)
Takács Marcell Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)

11. évfolyam

1. díj Borbényi Márton Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Schefler Barna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Tóth Viktor Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Bosits Balázs Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
2. díj Gál Hanna Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
3. díj Bodolai Előd István Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Váli Benedek Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Divin Péter Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Baja Zsolt Tamási Áron Elméleti Líceum (Székelyudvarhely)
Szabó Ágnes-Kriszta Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Nagy Botond Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Dicséret Fogel Péter Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti)
Hegyi Krisztina Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Souly Alexandra Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Medgyesi Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Cseke Alpár Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Nagy Dávid Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Dömsödi Bálint Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Gémes Antal Bethlen Gábor Református Gimnázium (Hódmezővásárhely)
Lukács Áron Zsolt Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Stark Patrícia Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Fedorszki Ádám Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium (Beregszász)
Tóth Miklós Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Tőtős György Silvania Főgimnázium (Zilah)
Kádár Attila Baróti Szabó Dávid TehnológiaLliceum (Barót)

12. évfolyam

1. díj Schefler Gergő Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
Juhász Dániel Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Németh Flóra Boróka Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely)
2. díj Erdős Márton Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Bodnár Levente Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Burus Endre Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Kekeňák Tamás Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola (Kassa)
Nagy Gergely VSzC Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma (Vác)
3. díj Jakó Fanni Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Sütő Ágoston Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Coulibaly Patrik Sékou Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Dicséret Csorba Benjámin Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
Füstös Ágnes Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Horváth Ákos Paksi Vak Bottyán Gimnázium (Paks)
Horváth András Nagyatádi Ady Endre Gimnázium (Nagyatád)
Ritter Áron Bajai III. Béla Gimnázium (Baja)
Nagy Simon Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Wiandt Péter Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Balogh Menyhért Baár-Madas Református Gimnázium (Budapest)
Lukács Róbert-Sándor Tamási Áron Elméleti Líceum (Székelyudvarhely)
Pap Tibor Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (Bonyhád)
Dobó Márk Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Zalavári Márton Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Bial Bence Gimnázium Fülek (Fülek)
Szántó Benedek Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely)