Feladatok | A verseny | Előző év | Következő év

Somorja • 2017

Díjazottak


9. évfolyam

1. díj Egri Csongor Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Weisz Máté Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
2. díj Kocsis Anett Révai Miklós Gimnázium és Kollégium (Győr)
Jánosik Áron Révai Miklós Gimnázium és Kollégium (Győr)
3. díj Berghammer Anna Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Tóth Balázs Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Asztalos Ádám Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest)
Dicséret Kelemen Lajos Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Czira Borbála Nagy Mózes Elméleti Líceum (Kézdivásárhely)
Roth Apor Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Espán Márton Herman Ottó Gimnázium (Miskolc)
Csutak Dávid Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Miklós Csenge Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Miklós Dóra Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Potyók Csaba Kisvárdai református Gimnázium (Kisvárda)
Kiss Andrea-Tímea Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Nagy Dorottya Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Czett Mátyás Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Oláh Emese Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Józsa Kriszta Áprily Lajos Főgimnázium (Brassó)
Fejes Eszter Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)

10. évfolyam

1. díj Schrettner Jakab Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Péter István Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Szabó Dávid Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Matolcsi Dávid Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
2. díj Szögi Roland Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Csépányi István Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger)
3. díj Fazakas Borbála Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Dékány Barnabás Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Ferencz Dániel Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Dicséret Póta Balázs Révai Miklós Gimnázium és Kollégium (Győr)
Bukor Benedek Selye János Gimnázium (Komárom)
Marica Edina Áprily Lajos Főgimnázium (Brassó)
Füstös Ferenc Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Schlepp Krisztián Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Hermann Péter Pál Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Nagy Kinga Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (Zenta)
Garfield Adrienne János Zsigmond Unitárius Kollégium (Kolozsvár)
Portik Ábel Domokos Kázmér Technológiai Líceum (Szováta)
Csertán András Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Kovács Bálint Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Klenk Botond Paksi Vak Bottyán Gimnázium (Paks)

11. évfolyam

1. díj Radnai Bálint Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Busa Máté Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Simon Dániel Gábor Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
2. díj Daróczi Sándor Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza)
Villányi Soma Kazinczy Ferenc Gimnázium (Győr)
Záhorský Ákos Szondy György Gimnázium (Ipolyság)
3. díj Kassai Levente Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Lakatos Ádám Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Varga-Umbrich Eszter Pápai Református Gimnázium (Pápa)
Szemerédi Levente Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Dicséret Schifferer András Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Szinyéri Bence Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Encz Koppány Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Szakali Benedek Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium (Kecskemét)
Szőcs Orsolya-Renáta Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár)
Petres Sára Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Németh Ciprián Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Gergely Anna Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Agócs Henrietta Viktória Horváth János Elméleti Líceum (Margitta)

12. évfolyam

1. díj Hansel Soma Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Tóth Viktor Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. díj Vištan Laura Márai Sándor MTNy G és Al (Kassa)
Bodolai Előd Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Borbényi Márton Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Schefler Barna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti)
3. díj Stark Patrícia Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
Németh Gábor Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Hegyi Krisztina Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Dicséret Souly Alexandra Pécsi Janus Pannonius Gimnázium (Pécs)
Tőtős György Silvania Főgimnázium (Zilah)
Kádár Attila Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum (Barót)
Tóth Miklós Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Schrettner Bálint Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Szeged)
Kiglics Mátyás Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (Békéscsaba)
Szabó Ágnes-Kriszta Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely)
Hajdú Zsombor László VszC Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma (Vác)
Lukács Áron Zsolt Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Demeter Hunor Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)
Vámosi Ábel Botond Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen)
Divin Péter Ady Endre Elméleti Líceum (Nagyvárad)
Medgyesi Attila Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy)
Glattfelder Hanna Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
Cseke Alpár Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda)
Baja Zsolt Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely)